CASIO DT-970

ERGONOMICZNY TERMINAL Z OGROMNĄ WYDAJNOŚCIĄ

Podręczny terminal DT-970 to bardzo wydajny komputer mobilny, wymagający jedynie dwóch alkaicznych baterii (AA) aby w przybliżeniu pracować około 200 godzin. Urządzenie jest w stanie wytrzymać upadek na beton z wysokości do dwóch metrów, jednoczenie jest zabezpieczony przed wszelkimi uderzeniami, które mogą mieć miejsce podczas codziennego użytkowania. Dzięki zabezpieczeniu przed kurzem jak i wilgocią według normy IP67, produkt Casio można użytkować w środowiskach w których większość urządzeń zgłosi usterkę w bardzo krótkim czasie. W zależności od typu wybranej opcji, terminal może posiadać skaner kodów kreskowych skierowany pod różnym kątem.

1d_laser made_in_japan norma_ip_67 upadek_2 215g bluetooth

STWORZONY Z MYŚLĄ O CZŁOWIEKU ERGONOMICZNY, LEKKI, INTUICYJNY

Zanim DT-970 został zaprojektowany, było oczywistym to że ma być urządzeniem skoncentrowany na człowieku. Terminal jest bardzo  wygodny w użyciu, jego kształt został tak zaprojektowany aby zwiększyć efektywność pracy na operacjach używając jednej dłoni. Jego przystosowane do ludzkiej ręki wykonanie jak i powierzchnia antypoślizgowa gwarantuje nie męczący dłoni jak i bezpieczny uchwyt jak i również ruchy, wykonywane podczas obsługi urządzenia są wyjątkowo łatwe i nie męczące.

ODPORNY, NIEZAWODNY I GOTOWY DO UŻYCIA W KAŻDYM MOMENCIE

Specyfikacja DT-970 pozwala na łatwe użytkowanie urządzenia, nawet w miejscach gdzie nie znajdziemy skomplikowanej infrastruktury. Potencjalne zastosowanie terminalu to przeprowadzanie inwentaryzacji, przygotowanie zamówień oraz przyjmowanie dostaw. W wymienianych przypadkach, sieci WI-FI czy stacja dokująca nie jest potrzebna dlatego też użytkownik potrzebuje jedynie dwóch alkaicznych baterii AA.

ODPORNOŚĆ NA UPADEK, WODOODPORNY, ZABEZPIECZONY PRZED KURZEM

Urządzenie wytrzyma upadek na beton z wysokości do 2 metrów, posiada zabezpieczenia ochraniające je przed wszelkimi uderzeniami, które mogę mieć miejsce każdego dnia ciężkiej pracy. Norma IP67 zapewnia użytkowanie urządzenia w środowisku o temperaturach od -20 do 50C, zabezpieczenie przed wilgocią, wodą jak i kurzem.

OGROMNA MOC DO PRACY PRZEZ 200 GODZIN

Dzięki zaawansowanej technologii systemu zarządzania energią, DT-970 jest idealny do długotrwałych prac. Dwie alkaiczne baterie (AA) wystarczają aby uzyskać czas operacyjny bliski 200 godzin ciągłej pracy. W dodatku terminal można zasilić łatwo wymiennymi akumulatorami NiMh.

IDEALNY KĄT NACHYLENIA SKANERA DLA KAŻDEJ APLIKACJI

Dostępne dwa modele, gdzie każdy charakteryzuje się różnym kątem nachylenia skanera, w wyniku czego DT-970 można idealnie dopasować do używanej aplikacji. W dodatku, szerokość wiązki laserowej skanera jest w pełni konfigurowalna, co zapewnia szybkie skanowanie i minimalne zakres błędu podczas skanowania bardzo blisko umieszczonych kodów kreskowych.

SKANOWANIE BEZPOŚREDNIO DO URUCHOMIONYCH APLIKACJI

DT-970 jest wyposażony w Bluetooth® HID do szybkiej i prostej komunikacji danych pomiędzy terminalem a tabletem lub PC. Funkcjonalność znacznie rozszerza możliwości samego urządzenia jeśli chodzi o proste zaczytywanie danych. Dla przykładu DT-970 może służyć jako zewnętrzny skaner kodów kreskowych, połączony przez Bluetooth lub połączenie szeregowe, pozwalając operatorowi skanowanie do standardowych aplikacji na komputerze osobistym.

Model
            DT-970M50E
DT-970M51E
Procesor32 – bit CPU
Oprogramowanie
Mitron
PamięćRAM
8 MB
ROM
32 MB
Slot
microSD
WyświetlaczLCD
2,3″ 128 x 128 pikseli
Ekran
Monochronowy
Urządzenia wejściaSkaner
1D
KlawiszeKlawiatura10 klawiszy numerycznych, 8 klawiszy funkcyjnych
Przyciski
3 przyciski skanowania (środkowy,lewy,prawy)
2 światła LED
Status ładowania baterii
Komunikacja/skan
Kolory LED
niebieski, zielony, czerwony
Audio
Głośnik
Komunikacja bezprzewodowaBluetooth®
Ver.2.1+EDR (Class 2)
Infrared
IrDA Version 1.0 compatible
Wireless WAN
WytrzymałośćUpadek
2 m na betonową powierzchnię
ZasilanieBateria
2 x bateria AA
Rodzaj
Alkaliczna
Wymiary (W×D×G)
52 x 173 x 25
Waga
215 g

HA-N62IO

HA-N60IO

AD-S90190C-N5

Kup terminal

Wybierz formę kontaktu

Podaj swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie w ciągu 20 sekund!

Zadzwoń do nas+48 502 076 020

Napisz do nas wiadomość

Skontaktuj się przez LiveChat