CASIO IT-G500

Atrakcyjny dla użytkownika i sprawdzający się w branży
Casio IT-G500, to jedyny swego rodzaju ręczny komputer firmowy, niezwykle wytrzymały jeśli chodzi o branżę PDA. Łączy w sobie prostą, intuicyjną obsługę i ochronę inwestycji oraz solidność przemysłowych urządzeń ręcznych. Duży pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz może być obsługiwany bez rysika, a przy tym jest  zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów PDF i aplikacji biurowych.
Dlatego IT-G500 jest idealnym towarzyszem w biznesie na co dzień. Otwiera on całkowicie nowe metody komunikacji i współpracy z zakresu zarządzania, sprawdza się też na innych poziomach biznesu– na przykład w sektorze handlu detalicznego, POS, służby zdrowia czy usług.

1d_laser 2d_imager win_mobile ram256 wifi bluetooth 215g upadek_3_0 made_in_japan norma_ip_54 gps mikro_sd nfc ilosc_mpix_5 rfid mikro_sd_32

Wyświetlacz Multi Touch – zoptymalizowany do wyświetlania dokumentów
4,3″ – wyświetlacz TFT z BlanView 480×800 WVGA pikseli zapewnia 23% większą powierzchnię niż konwencjonalny wyświetlacz VGA. Podświetlenie LED, zapewnia optymalną czytelność w ciemności w szerokim zakresie środowisk roboczych. Specjalna technologia wyświetlania od CASIO gwarantuje, że ekran dotykowy może wytrzymać nagłe uderzenia i jest odporny na wstrząsy i upadki.
Można z niego łatwo odczytywać zarówno w ciemności, jak również w miejscach mocno nasłonecznionych, daje też możliwość wyświetlania obszernych dokumentów PDF, tabel programu Excel, prezentacji Power Point, grafiki i fotografii, a także filmów (MPEG4/WMV).

Wystarczająco solidny do ciężkich warunków pracy
Z 1,5-metrową odpornością na beton, zachlapanie i ochronę przed kurzem, zgodnie z IP67  oraz temperaturami pracy od -20°C do +50°C, terminal IT-G500 wytrzymuje wyzwania  codziennego dnia pracy w wielu dziedzinach i bezwzględnie dostosowany jest do użytkowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

Wygoda użytkowania
CASIO IT-G500 został zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką i ma głowicę skanera pod kątem w dół o 25°. Przez pochylenie skanera w ten sposób, urządzenie jest wygodne do mocowania, a użytkownik może zobaczyć ekran podczas skanowania. Trzy przyciski spustowe pomagają zminimalizować ilość ruchów palca. Ze względu na symetryczny układ przycisków, jest to tak samo łatwe zarówno dla prawo i leworęcznych użytkowników urządzenia.

Cyfrowy aparat fotograficzny a także wbudowane RFID/NFC i GPS
Wbudowany aparat cyfrowy idealnie nadaje się do tworzenia dokumentacji dla celów kontroli jakości i uszkodzenia towaru. Wspólne protokoły w dziedzinie technologii RFID, karty bezstykowe i Near Field Communication (NFC) są obsługiwane przez terminal Casio IT-G500. Bieżąca lokalizacja może być łatwo określona za pomocą współrzędnych położenia GPS.

Gotowy do wymagających zastosowań
CASIO IT-G500 wyposażony jest w wydajny procesor ARM Cortex® A9 dwurdzeniowy (1,5 GHz). Wraz z pamięcią (1 GB lub 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci ROM), urządzenie zapewnia wysoką wydajność. „Powered by Microsoft® Windows® embedded Handheld 6.5 lub  Compact 7” Technologia ta ułatwia integrację urządzenia z istniejącymi aplikacjami i standardowych rozwiązań. To gwarantuje, że urządzenie będzie bezpieczną inwestycją na wiele lat i nada się do stosowania w różnorodnych zastosowaniach.

Idealny do stosowania w handlu detalicznym, przemyśle i sektorze usług
Dzięki selekcji dziewięciu różnych modeli oraz konfiguracji sprzętu, najbardziej ekonomiczny i optymalny model serii IT G500 może być stosowany do każdego zadania. Jedną z opcji jest możliwość posiadania wbudowanego skanera laserowego, a kolejną czytnika typu Imager/CMOS. Oprócz możliwości szybkich sieci WLAN, obie grupy mogą być równie dobrze wykorzystywane w razie potrzeby poprzez zastosowanie kart SIM dla sieci WWAN.

ModelIT-G500
ProcesorARM® Cortex® – A9, 1,5 GHz, dual-core
System OperacyjnyMicrosoft® Windows® Embedded Compact 7 / Embedded Handheld 6.5 (english versions)
PamięćRAM1 GB in versions with WEC 7 / 512 MB in versions with WEH 6.5
ROM4GB
EkranTypDotykowy – pojemnościowy 4.3 cala
RozdzielczośćWVGA (480 * 800) CASIO Blanview® 16,700,000 pixeli
PodświetlenieLED
Sygnalizacja1 status ładowania baterii (czerwony, pomarańczowy, zielony) i status aplikacji (niebieski, pomarańczowy)
KlawiaturaNumeryczna z możliwością wpisywania liter, 4 klawisze funkcyjne (kolorowe), klawisz enter, klawisz CLR, Fn, Font, klawisz włączenia/wyłączenia
ImagerTypAutofocus CMOS imager
Rozdzielczość832×640 px
Odległość odczytuOd kilku mm. do kilku metrów w zależności od rodzaju oraz odległości kodów kreskowych
Odczytywane kodyEAN8, EAN13, UPC-A/E, Codabar(NW-7), Code39, Code93, Code128(EAN128), Interleaved 2of5 (ITF), MSI, IATA, Industrial 2of5, RSS-14, RSS Limited, RSS Expanded, RSS-14 Stacked, RSS Expanded Stacked
LaserTypDioda laserowa o rozdzielczości 0,127 mm
Odległość odczytuOd 40 do 550 mm.
Odczytywane kody

IEEE 802.11a/b/g/n

(WPA2)

AudioWejście Jack pod mikrofon bądź słuchawki
InterfejsySlot kart pamięci microSD i SDHC, kompatybilność z kartami microSIM w standardzie WWAN, USB Port 2.0, 3,5 mm.
ZasilanieGłówneAkumulator litowo-jonowy HA-D20BAT-A (3,7 V 1850 mAh)
PodtrzymująceBateria litowa zintegrowana na płycie głównej
Czas pracyHA-D20BAT-A – 12 godzin
PodtrzymywanieDo 10 minut
Środowisko PRACYTemperatura pracyod -20°C do +50°C
Wilgotność10% do 90%RH (bez kondensacji)
Norma IPIP 67 (zgodna z IEC60529 standardem)
Upadek1,5 m na betonowe podłoże,
Wymiary i wagaWymiary
(szer. x wys. x gr.)
74 x 175 x 22 mm
Waga245-270 g (WWAN model)
Środowisko programistyczneVisual Studio 2005, Visual Studio 2008

AD-S15050B

HA-D32DCHG

CAS HA-P62IO

CAS HA-P22FBC

CAS HA-D20BAT

Kup terminal

Wybierz formę kontaktu

Podaj swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie w ciągu 20 sekund!

Zadzwoń do nas+48 502 076 020

Napisz do nas wiadomość

Skontaktuj się przez LiveChat