CASIO DT-X200

Wyjątkowa wytrzymałość i niezawodność
Wprowadzenie serii terminali mobilnych Casio DT-X200, wyznaczyły nowy standard wydajności, który powstał dzięki połączeniu wytrzymałości i szybkości. Kształt zaprojektowany w oparciu o ergonomię ludzkiej dłoni i odporna na zniszczenia konstrukcja, która może wytrzymać upadki z wysokości do 3,0 metra, zapewniają trwałość do użycia kolektora w ekstremalnych warunkach. Wysokowydajny procesor znacznie zwiększa szybkość przetwarzania danych.

1d_laser 2d_imager upadek_3_0 made_in_japan norma_ip_67 lcd 215g bluetooth made_in_japan

Zaprojektowany, by wytrzymać użycie w trudnych warunkach
Moc urządzenia wzrosła dzięki zintegrowaniu LCD, płyty głównej i obudowy wewnętrznej w solidnej, trójwarstwowej strukturze. Ponadto, górna i dolna obudowa mają ulepszoną konstrukcję zapewniającą odporność na uderzenia i zapobiegają skręceniu lub rozosiowaniu, jeśli urządzenie jest opuszczane. Te wytrzymałe zaciski odzwierciedlają dążenie do trwałości od najmniejszych szczegółów. Cała obudowa i pokrywa baterii są wzmocnione specjalną żywicą elastomerową absorbującą uderzenia. Seria zacisków DT-X200 jest zaprojektowana tak, aby wytrzymywać wysokie obciążenia w magazynach i innych podobnych środowiskach. Urządzenie może oprzeć się upadkom z wysokości do 3,0 metra  i może być używane z całą pewnością, nawet w sytuacjach, w których może dojść do poważnych zniszczeń. Urządzenia są zgodne z normą IP67 i mogą pracować nawet w temperaturze poniżej zera (do -20°C). Zapewnia to niezawodne działanie w wymagających warunkach, w tym na zewnątrz w deszczu i w zakurzonych magazynach.

Długi czas pracy na jednym ładowaniu
Unikatowy system oszczędzający energię zapewnia większą funkcjonalność nawet w aplikacjach, w których wymagane jest połączenie z przeglądarką lub inne stałe bezprzewodowe połączenie internetowe. Pakiet akumulatora o dużej pojemności i funkcje zarządzania energią, takie jak tryb gotowości bezprzewodowej i szybkie wznowienie, zapewniają bardzo długą żywotność baterii.

Wzmocniony i wyrazisty ekran LCD w ostrym świetle słonecznym
Urządzenie Casio DT-X200 wyposażono w wyjątkowo wyrazisty i czytelny 2,7 calowy ekran LCD Blanview®, który zapewnia możliwość pracy w ostrym świetle słonecznym. Wykonany jest on z odpornego na zarysowania ekran dotykowy, który jest około dziesięć razy bardziej wytrzymały niż zwykłe wyświetlacze. Wysoko kontrastowy ekran dzięki intensywnemu podświetlaniu zapewnia bardzo dobrą widoczność w każdych warunkach. Te translefleksyjne właściwości wyświetlacza ciekłokrystalicznego zapewniają, iż informacje i obrazy wyświetlone na ekranie są jasne, kontrastowe i łatwe do rozpoznania z najmniejszymi szczegółami. Dodatkowo sam ekran LCD został zoptymalizowany pod kątem niskiego poboru energii, dzięki czemu znacznie wydłużył się czas pracy urządzenia na baterii. Nowy ekran CASIO zapewnia również unikalną technologię zbierania podpisu użytkownika z ekranu terminala. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w momencie podpisywania odbioru przesyłki, podpisywania faktur, zleceń i wszelkiego rodzaju potwierdzeń.

Ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa doskonale leży w dłoni
Projektanci terminala serii DT-X200 bardzo uważnie analizowali opinie użytkowników, którzy wykorzystują tego typu urządzenia w swojej codziennej pracy. Design urządzenia został zaprojektowany zgodnie z normami ISO, uzyskując w ten sposób terminal który umożliwia użytkownikom łatwą, przyjemną i komfortową pracę. DT-X200 posiada zaokrąglony i wyprofilowany kształt, który sprawia, iż urządzenie niezwykle naturalnie leży w dłoni, a jego obsługa i praca jest bardzo ergonomiczna i wydajna. Ten typ projektu dał użytkownikowi możliwość obsługi i trzymania urządzenia w jednej ręce, dzięki czemu użytkownik może w łatwy sposób operować urządzeniem a druga ręka zawsze pozostaje wolna. Gumowana struktura plastiku, z którego wykonane jest urządzenie zapewnia jego pewny uchwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni. Dodatkowo środek ciężkości urządzenia został wyważony dokładnie na środku urządzenia. Blok klawiszy został zaprojektowany tak, aby powszechnie, najczęściej używane trzy klawisze, były wszystkie w zasięgu dłoni użytkownika. Kolorowe przyciski funkcyjne, mogą zostać zaprogramowane w sposób umożliwiający łatwą i skuteczną nawigację po oknach i funkcjach aplikacji. Te wszystkie rozwiązania projektu zapewniają użytkownikowi poczucie, iż urządzenie jest doskonale zrównoważone i pewnie leży w dłoni.

DT-X200-10E
DT-X200-20E
DT-X200-11E
DT-X200-21E
DT-X200-41E
CPU
Marvell ® PXA320 806 MHz
OS
Microsoft ® Windows ® Embedded Compact 7 English Version
Durability
Drop Durability

3.0 m in height onto concrete floor*

* Drop-to-concrete resistance: 6 surfaces, 4 corners, 1 cycle. The value is a test value,not a guaranteed value.

Dust/Splash-Proof

IP67 (compliant with IEC60529 standard)*

* No ingress of dust. No ingress of water even if temporarily immersed in water under defined conditions of pressure when all covers for connectors, etc. are closed.

OperatingTemperature
-20°C to 50°C
Memory
RAM
256 MB
ROM
512 MB
Display
LCD
6.9 cm (2.7 inches) Blanview ® TFT Color LCD with Touch Panel
Indicator
3-color (red, orange, green) LED x 1 , 2-color (orange, blue) LED x 1
Input
Keyboard
Numeric (alphabet) keys, CLR key, execute key, cursor keys, power key, Fn key, F1 to F8 keys, L/R keys
Trigger Key
3 (at center, left, and right)
Touch Panel
Yes (Resistive type)
NFC
Reader/
Writer
Frequency
13.56 MHz
Contactless Smart Card
ISO 14443 Type A (MIFARE® ), ISO 14443 Type B, Felica ®
RFID Tag
ISO15693 (I•CODE ® SLI / TAG-it ® / my-d ®)
Scanner
Type
Semi-conductor laser light
C-MOS imager,
832 x 640, monochrome
Semi-conductor laser light
C-MOS imager,
832 x 640, monochrome
C-MOS imager,
1280 x 1024 (wide SXGA), monochrome
Resolution
0.127 mm
1D: 0.127 mm
2D Stacked: 0.168 mm
2D Matrix: 0.191 mm
0.127 mm
1D: 0.127 mm
2D Stacked: 0.168 m
2D Matrix: 0.191 mm
1D: 0.127 mm
2D Stacked: 0.127 mm
2D Matrix: 0.169 mm
Wireless LAN
Compliant with IEEE802.11a/b/g/n , WPA2 support
Interface
Bluetooth ®
Bluetooth ® Version 2.1+EDR compatible
Card Slot
microSD Memory Card (SDHC) x 1
USB Port
Version 1.1 (Host/Client)
Audio
Microphone: Built-in (monaural), Speaker: Built-in (monaural)
Power
Main Power
Large-capacity battery pack (HA-K23XLBAT, 2860 mAh)
Memory Backup
Lithium battery (rechargeable) on board
Vibrator
Comes as standard
External Dimensions (W×D×H)

Approx. 66 [57*] x 187 x 32 [35*] mm

* The figure indicates the grip part.

Approx.41 mm (the height of scanner part)
Approx.44 mm (the height of scanner part)
Weight
(Including Large-capacity lithium-ion battery pack)
Approx. 290 g (with HA-K23XLBAT)
Approx. 295 g (with HA-K23XLBAT)
Accessory
USB and Charging Unit (HA-K65US)/Battery Pack (HA-K23XLBAT)/USB Cable (DT-380USB-A)/AC Adapter (AD-S15050B)/AC Cord (AC-CORD-EU)Hand Strap

HA-K60IO

HA-K65US

HA-K62IO

HA-K36DCHE

HA-F32DCHG

HA-K23XLBAT

AD-S90190C-N5

Zamów swój terminal

Wybierz formę kontaktu

Zadzwoń do Nas + 48 502 076 020

Napisz do nas wiadomość

Skontaktuj się przez LiveChat