ELSTA MS 80

ELSTA, na bazie wieloletnich doświadczeń przy produkcji innowacyjnych urządzeń, jakimi są pierwsze w Polsce terminale dostosowane do pracy w kopalniach czy do użytku w profesjonalnym środowisku, rozszerzają swoją ofertę o urządzenie typu tablet 8″, 10″ i 12″.
W tablecie MS80, połączono specjalne cechy konstrukcyjne stosowane w branży mobilnej i efektywne technologie zarządzania energią. Istotne pod tym względem są tutaj funkcje bezpieczeństwa zastosowane w nowych urządzeniach.

norma_ip_65 gps bluetooth wifi 1d_laser 2d_imager upadek_1_5 ram_4gb mikro_sd_64 ilosc_mpix_8 4g_lte 3d_camera 850g android

Zintegrowany moduł zapisu i odczytu dla kart NFC może być wykorzystany do bezpiecznego uwierzytelniania i zapobiegania nielegalnemu dostępowi. Może chronić przed kradzieżą poprzez aktywny czujnik ruchu wraz z głośnym dźwiękiem urządzenia sygnalizacyjnego. Dopełnieniem koncepcji bezpieczeństwa jest wejście na kartę SAM, która zapewnia niezawodne szyfrowanie poufnych danych, wyposażony w Kensigton lock tablet można również zabezpieczyć przy pomocy linki MicroSaver.

Ekstremalna łatwość obsługi jest zapewniona do wszelkich możliwych zastosowań w biznesie, za sprawą praktycznych, przenośnych akcesoriów.

Niezwykle wytrzymała obudowa tabletu MS80, ważącego zaledwie 850g i posiadającego klasę ochrony IP65 (całkowita odporność na kurz oraz zalanie), chroni urządzenie przed jakimikolwiek uszkodzeniami podczas upadku z wysokości 1m. Zakres temperatur pracy w jakich urządzenie jest odporne na bezawaryjne działanie wynosi od -20°C do +50°C. Z kolei akumulator litowo-jonowy o pojemności 11800mAh zapewnia pracę tabletu do 12 godzin, umożliwia bezprzewodowe ładowanie i może być zastąpiony w każdej chwili,  przez drugi, dołączony do tabletu akumulator, co jest idealnym rozwiązaniem przy zawodowej eksploatacji urządzenia. Wato zaznaczyć, że tablet wyposażono w dwa klawisze do zaprogramowania najczęściej używanych funkcji, w celu szybkiego ich wywołania.

Nowe, biznesowy tablety MS80 posiadają procesor  Intel Atom x5-Z8550, 4GB pamięci RAM i są dostarczane z systemem operacyjnym Windows 10 IoT.

Do dyspozycji użytkownika jest moduł GPS oraz różne czujniki przyśpieszenia, położenia i otoczenia (światło), a także mikrofon i głośnik. Komunikacja tabletu MS80 z wirtualnym światem może odbywać się za pośrednictwem złącza HDMI, USB, SD/micro SD lub bezprzewodowo przez Bluetooth ® i Wi-Fi (802.11a/b/g/n)oraz za pośrednictwem 3G WWAN + 4G LTE (UMTS / HSPA).

Kolorowy wyświetlacz 8’ cala o wysokim kontraście z podświetleniem LED, pozwala na wprowadzanie danych zarówno za pośrednictwem  dotykowego panelu „Finger touch” oraz za pośrednictwem elektromagnetycznego pióra, które może być używane również do podpisów na wyświetlaczu.

Tablet MS80 posiada w sobie także dwa zintegrowane  aparaty cyfrowe, z przodu o 2MPX a z tyłu 8MPX które  mogą być też używane do nagrywania danych. Jeden znajduje się z tyłu tabletu i zapewnia szybką i ostrą dokumentację fotograficzną przy użyciu auto-focusa i lampy błyskowej LED. Drugą kamerę można znaleźć na przedniej obudowie tabletu, umieszczoną pod kątem, co oznacza, że w szczególnych przypadkach może być używana jako skaner dokumentów. Ma to zastosowanie choćby na spotkaniach, gdzie odręczne notatki, drukowane szablony  bądź formularze i arkusze danych, zapisywane są szybko i sprawnie. Automatyczny charakter funkcji rozpoznawania jest w stanie posortować nagrane informacje według poszczególnych kategorii (idee, zadania, terminy), przyczyniając się do dalszej organizacji prac użytkownika tabletu, jakie zostały mu jeszcze do wykonania.


ItemDescription
System operacyjnyWindows 10 [64-bitowy] Pro / IoT Enterprise / Android 6.0 / 7.0
CPU (procesor)Intel® Atom™ x5-Z8550
Pamięć RAMLPDDR3 4GB, maksymalnie 8GB
Pamięć (RAM/ROM)256 MB/512 MB
Dysk twardy SSD64GB lub 128GB eMMC
Wyświetlacz8” 1280 x 800 IPS 370 nitów – Szkło utwardzone AGC
Komunikacja bezprzewodowaWi-Fi 802.11a/b/g/n/AC
Bluetooth® 4.0
Opcjonalny modem 4G LTE z GPS
Audio1 cyfrowy mikrofon
2 wbudowane głośniki
Aparat2 MP kamera przednia
8 MP kamera tylna, autofocus, flash
Opcjonalna kamera 3D RealSense
Wprowadzania10-punktowy panel dotykowy i pojemnościowy
stylus, obsługa w rękawiczkach i mokrą ręką
4 przyciski fizyczne (włącznik, regulacja
głośności, przycisk czytnika kodów)
Interfejs/złączaZłącze stacji dokującej
Pełnowymiarowe USB 3.0
Pełnowymiarowe USB 2.0
Złącze audio 3,5 mm
Gniazdo zasilania DC
Micro HDMI
Gniazdo MicroSIM
Gniazdo MicroSDXC
Otwór na przełącznik RESET
Pozostałe funkcjeOpcjonalny czytnik kodów 1D/2D
9-osiowy czujnik MEMS (akcelerometr,
elektroniczny kompas, żyroskop)
Czujnik światła
Czujnik zbliżeniowy
BezpieczeństwoOpcjonalny czytnik linii papilarnych
Oprogramowanie szyfrujące TPM 2.0
Opcjonalny czytnik SMARTCARD
Opcjonalny czytnik NFC/RFID
Gniazdo Kensington lock
AkcesoriaZasilacz AC 65W (19V/3,42A)
Pasek na rękę z uchwytem na rysik
Rysik pojemnościowy
Opcjonalna stacja dokująca samochodowa
Opcjonalna stacja dokująca biurkowa
Opcjonalna ładowarka baterii
WytrzymałośćBadany zgodnie z normą MIL-STD-810G
(wielokrotny upadek z 1,5m – 26 razy na dowolny
narożnik i stronę)
Stopień ochrony obudowy IP65
ZasilanieWymienialna bateria
Standardowa bateria: 3,8V 6700mAh/25,5Wh
Rozszerzona bateria XL: 3,8V 11800mAh/44,8Wh
Czas pracy na standardowej baterii: do 6 godzin
Czas pracy na rozszerzonej baterii: do 10 godzin
Temperatura otoczeniaPracy: -20ºC ÷+60ºC
Przechowywania: -20ºC ÷+70ºC
Wymiary232,6mm x 150mm x 22mm
Masaok. 850 g

MS80 Zasilacz

MS80 Uchwyt

MS80 Pasek na rysik

MS80 Stacja dokująca

MS80 Stacja dokująca

MS80 Snap Mount

MS80 Samochodowa stacja dokująca (tył)

MS80 Samochodowa stacja dokująca

MS80 Pasek na rękę

MS80 Pasek

MS80 Ładowarka

MS80 Bateria XXL

MS80 Bateria

Zamów swój terminal

Wybierz formę kontaktu

Zadzwoń do Nas + 48 502 076 020

Napisz do nas wiadomość

Skontaktuj się przez LiveChat